Hardverfejleszt? mérnököt keresünk önvezet? haszongépjárm?vek K+F projektjére

With Blackbelt Technology in Budapest - HU

More jobs from Blackbelt Technology

Posted on May 14, 2020

About this job

Job type: Full-time
Experience level: Mid-Level, Senior, Lead
Role: Embedded Developer
Industry: Agile Software Development, Computer Software, Information Technology
Company size: 201–500 people
Company type: Private

Technologies

arduino, hardware, microcontroller, firmware

Job description

A CSAPAT EZEKEN AFELADATOKON DOLGOZIK:

  • Biztonságkritikus elektronikus vezérl?egység fejlesztése és szériagyártásuk támogatása.
  • Teljes fejlesztési folyamatban való részvétel: specifikáció kidolgozása, a megvalósítás és a vezérl?egységek tesztelése, jóváhagyása.
  • Kapcsolattartás az elektronika beszállítóval.
  • Folyamatos kommunikáció a küls? gyártó és a bels? fejlesztés között.
  • A termék sorozatgyártásának el?készítése, tesztspecifikáció el?készítése és az elektronikus vezérl?egység gyártásában bekövetkez? változások koordinálása.

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI

  • Fels?fokú mérnöki végzettség
  • Angol- vagy német nyelvtudás
  • Digitális és (gyengeáramú) analóg áramköri tervezési ismeretek
  • Nyomtatott áramkör tervezési ismeretek
  • Áramkör szimulációs ismeretek (funkcionális- és elemszint?)
  • Programozási ismeretek
  • Hardveres hibakeresési gyakorlat

BIZTOSAN TÉGED KERESÜNK HA ISMERED:

  • A PADS, ZUKEN, CADSTAR áramkörtervez? szoftvereket
  • SPICE alapú szimulációt
  • 3D-CAD-et
  • Gyártósori tesztelés menetét

MINDEZT INNOVATÍV, MODERN KÖRNYEZETBEN:

  • Szimulációs központban tesztelheted a lefejlesztett komponenseket
  • 0-24 rendelkezésre álló edz?teremben kapcsolhatsz ki
  • Relax szobákban tölt?dhetsz fel
  • Folyamatosan megújuló és nyitott szervezet vagyunk, mindenhol a fejl?dési lehet?séget keressük – új ötleteidet és felvetéseidet mindig szívesen fogadjuk
  • Havonta tartunk Meetup-okat különböz? szakmai témákban – így is lehet?séget biztosítunk arra, hogy kollégáink egymástól tanulva, jó hangulatban tehessenek szert új ismeretekre
  • Rugalmas munkahely vagyunk, fontos számunkra a work-life balance